
Puma
Puma Skyrocket Lite Sneakers
Pris opdateret 25.4.2026 — vejledende, bekræftes hos butikken.
8 varianter tilgængelige (fx forskellige størrelser) — se alle nedenfor
Se prisen hos butikkenAnnonce — vi tjener en kommission når du køber via vores link. Prisen er den samme for dig.
Højdepunkter
- Letvægtsdesign for optimal komfort
- Åndbar overdel holder fødderne friske
- Velegnet til hverdag og let træning
- Stilrent design fra Puma
- Fås til en skarp pris på slutsalg
Om Puma Skyrocket Lite Sneakers
Puma Skyrocket Lite Sneakers er et ideelt valg for mænd, der søger en letvægts- og komfortabel sko til både hverdagsbrug og lettere træningspas. Disse sneakers fra Puma kombinerer et stilrent design med praktisk funktionalitet, hvilket gør dem velegnede til en aktiv livsstil.
Skoene er designet med fokus på åndbarhed og komfort, hvilket sikrer, at dine fødder forbliver veltilpasse hele dagen. Den lette konstruktion bidrager til en naturlig bevægelsesfrihed, uanset om du er på farten i byen eller tager en tur i fitnesscentret. Puma Skyrocket Lite Sneakers er en del af vores slutsalg, hvilket giver dig mulighed for at erhverve et kvalitetsprodukt til en yderst attraktiv pris.
Med et par Puma Skyrocket Lite Sneakers får du en alsidig sko, der nemt kan integreres i forskellige garderober og aktiviteter. De er et solidt valg for dig, der prioriterer både udseende og komfort i dit fodtøj.
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad er Puma Skyrocket Lite Sneakers bedst egnet til?
- Disse sneakers er ideelle til hverdagsbrug, let træning og generel fritidsaktivitet, hvor letvægtskomfort og åndbarhed er ønsket.
- Er Puma Skyrocket Lite Sneakers velegnede til løb?
- Puma Skyrocket Lite Sneakers er designet til let træning og hverdagsbrug, men er ikke specialiseret til intensiv løbetræning.
- Hvilke materialer er Puma Skyrocket Lite Sneakers lavet af?
- Skoene er konstrueret med en åndbar overdel og en letvægtssål, der sikrer komfort og funktionalitet.
- Hvorfor er Puma Skyrocket Lite Sneakers på slutsalg?
- Puma Skyrocket Lite Sneakers er en del af vores slutsalg for at give dig muligheden for at købe et kvalitetsprodukt til en reduceret pris, så længe lager haves.
Alle 8 varianter
Samme produkt findes i flere varianter (fx størrelser). Vælg den du vil have, og bliv ført til forhandleren.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersDenne sidePå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.
- Puma Skyrocket Lite SneakersPå lagerSe prisen299,00 kr.349,00 kr.